Samochody

Cennik usług serwisowych dla samochodów...

Czytaj więcej

Nasz sklep internetowy

W naszej ofercie znajdziesz części oraz oleje i smary motocyklowe...

Czytaj więcej

Opony homologowane

Opony homologowane do Twojego samochodu uszyte na miarę


Od wielu lat do takich samochodów jak Lamborghini, Porsche, McLaren, Maserati, Lotus, Ferrari produkuje się specjalnie przygotowane opony do konkretnego modelu pojazdu.
Od kilku lat opony szyje się na miarę do BMW, Mercedesa, Audi, Alfa Romeo, Lexusa, Jaguara i bardzo wielu innych marek samochodów.

Jako jeden z serwisów w międzynarodowej sieci Driver i autoryzowany serwis Pirelli, w każdym roku uczestniczymy w specjalistycznych szkoleniach ze znajomości opon zarówno motocyklowych, jak i samochodowych.

W trakcie szkoleń uczymy się obsługi według standardów na najwyższym światowym poziomie. Z przyjemnością dobierzemy właściwe opony do Twojego samochodu, biorąc pod uwagę zarówno Twoje preferencje, jak i wymagania stawiane przez producenta auta.

Często producent samochodu zaleca, lub wymaga stosowania homologowanych opon, które są optymalnie dopasowane do osiągnięć pojazdu zapewniając maksymalny poziom bezpieczeństwa. Dlatego też dokładnie sprawdzimy jakie powinieneś mieć opony, w szybkim czasie sprowadzimy je dla Ciebie i zamontujemy w Twoim pojeździe zgodnie ze sztuką, abyś nie stracił gwarancji na samochód.

Dlaczego producenci coraz częściej dokładnie określają jakich powinniśmy używać opon?

Ponieważ wiedzą, że nawet jeśli wyprodukują najlepszy samochód na świecie, to za jego kontakt z nawierzchnią, zawsze będą odpowiedzialne opony.

Do wielu pojazdów opony szyte są na miarę. Mieszanka gumy, bieżnik, a czasami cała konstrukcja wewnątrz opony jest inna. Wykonuje się setki, a nawet tysiące testów, aby osiągnąć opony spełniające wymagania stawiane przez producentów samochodów - w oponie już od dawna nie decyduje tylko cena i rozmiar.

Zadzwoń 500-550-990 lub napisz do nas motoguma@motoguma.pl - zajmiemy się Twoimi oponami najlepiej jak to będzie możliwe.